Тверезість вибір сильних

Звичка випивати по святах

Багато хто має звичку бавитися алкогольними напоями на свята. Мотивуючи це тим, що це безпечно для здоров`я, та не буде викликати захворювання. Але, це не є правдою. Скоріш за все, людина просто не хоче визнавати, що має залежність, від якої дуже важко позбавитися самостійним чином.

Як формується звичка вживати алкогольні напої

Нажаль, алкогольні напої – це не новина для сучасних людей. Більше того, існує велика кількість реклами, що говорить про можливість їх отримання у кожному магазині. Через це, багато хто, хоч раз у своєму житті куштував ці товари. Звісно, що це могло привести до звички випивати. А як наслідок, розиток хвороби, яка буде суттево впливати на організм людини. Щоб уникнути цієї ситуаціі, необхідно розуміти, які саме існують стадії алкоголізму.

Стадії розвитку алкогольної залежності

Є декілько основних пунктів, що зможуть пояснити, як саме людина може перетворюватися на алкоголіка.

Перший варіант відноситься до тих людей, які випивають досить рідко. Особливо популярно це серед молоді, яка найчастіше, просто експерементує з алкоголем. Вони роблять це в силу свого віку, характеру, гладячи на звички батьків та однолітків. Не варто думати, що всі вони – це майбутні алкоголики, тому що, більшість все ж таки обирає здоровий спосіб свого життя. Не дивлячись на приклади їнших людей.

Друга стадія відноситься до того типу,коли зловживання алкоголем стає набагато частішим варіантом. Тобто, людина шукає ті моменти, коли це можно показати як умовність, наприклад, зустріч із друзями, поганий день, відсутність настрою. Багато хто думає, що такі процесси зуміють дійсно покращити ситуацію та зуміти підняти настрій, але це, звичайно, не є правдою.

Третій варіант – це постійне зловживання алкоголю. Тут мова пойде про то, що людина не може зупинитися и тому, починає існувати така проблема як алкоголізм. Йому вже не потрібен привід, щоб влаштувати себе таке “свято”. Достатньо просто бажання напитися, та продовжувати у тому ж дусі. На цій стадії буде потрібно як наймога більше допомоги, яку можут дати тількі близькі люди. Самостійно позбавитися такой проблеми, іноді просто неможливо.

Наступна стадія – це алкогольна залежність. Це той момент, коли потрібно не тільки визнати свою ситуацію, але и намагатися її вирішити як найшвидше. Це ті моменти, когли людина все не може жити без алкоголю. Є зміни в характері, поведінці, все змінюється, а самостійно позбавитися пагубної звички буде дуже не просто.

Треба визначити, звідки може початися така проблема.

Звичка випивати на свята

Нажаль, майже кожна сім`я має шкідливу звичку бавитися алкогольними напоями на свята. Але, це не може залишитись без деяких наслідків. Саме це і може відкластися у голові дітей, що бачать усю картину.

Багато хто випиває на свята тільки для того, щоб підняти собі настрій, але є і ті, хто взагалі не визнає будь які заходи без вживання алкоголю. Це дійсно може наводити на думку про те, що це може бути основна причина такої залежності. Але це не зовсім так.

Дійсно, багато хто дуже любить святкувати лише с чаркою, але це не говорить про те, що ці люди не можуть зупинитися вчасно. Є багато тих, хто спокійно зупиняється та продовжує вести здоровий спосіб життя.

Все залежить тільки від того, яку роль відіграє для людини алкоголь. І якщо, для нього є набагато більше цінностей у інших факторах, то є всі шанси для того, щоб повністю ліквідувати цю залежність до тієї миті, коли вона стане дійсно найслабшим місцем для людини. Але, через те, що багато хто не може визнати свою проблему, мотивуючи це тим, що він випиває тільки на свята, то у данному аспекті, найкращім моментом буде допомога близьких людей. Якщо ситуація вже зайшла далеко, то можно відвідати спеціального лікаря, який зможе поговорити з алкоголіком та донести йому, наскільки все залежить від самостіного рішення кинути цю звичку. Таким чином, можно зробити висновок про те, що випивати на свята – це не злочин, але треба завжди мати ясний розум, та можливість зупинитися до того моменту, коли стане зовсім піздно щось змінювати.