Тверезість вибір сильних

Детоксикація від наркоманії

Addiction. Treatment

Детоксикація у Львові це комплекс заходів, спрямованих на виведення токсичних речовин, які потрапляють в організм людини при вживанні наркотиків. Вона є першим етапом лікування наркозалежності. З допомогою детоксикації організму можна швидко зняти симптоми ломки перший крок на шляху до одужання наркомана.

Детоксикація організму при наркоманії

Після приймання, наркотичних засобів в організмі людини накопичуються токсини продукти розпаду наркотиків. Переважно токсини осідають в тканинах мозку, печінки, жировому прошарку і можуть затримуватися там на кілька років.

Лікування наркозалежності починається з проведення детоксикації. Припинення приймання наркотиків провокує ломку. У наркомана починається жар, судоми, відчувається сухість у роті, галюцинації та багато іншого. Людина не здатна самостійно витримати таке сильне перевантаження організму.

Швидко позбутися ознак ломки можна за допомогою детоксикації в наркологічній клініці. Під час проведення процедури з організму наркомана практично повністю виводять токсини.

Функції детоксикації:

  • очищення організму від токсичних речовин;
  • поліпшення функціонування внутрішніх органів;
  • нормалізація нервової системи;
  • налагодження процесів обміну речовин;
  • відновлення імунної системи.

Детоксикація є необхідним етапом лікування наркоманії. З її допомогою організм хворого легше приходить в норму, не наражаючи на небезпеку життя і здоров’я.

Чому при наркоманії рекомендована Детоксикація організму?

Детоксикація при наркоманії дає можливість:

  • Якісно очистити всі тканини організму від шкідливих продуктів розпаду наркотиків.
  • Запустити природні процеси виведення шлаків і токсинів з організму шляхом поліпшення функціонування органів травлення. Крім того, серце починає активно працювати, завдяки чому кров активніше рухається по судинах.
  • Нормалізувати метаболізм. Після того як організму більше не потрібно уповільнювати обмінні процеси та віддавати всі сили на боротьбу з отруєнням, метаболізм швидко приходить в норму.
  • Усунути проблеми з нервами. Після успішно проведеної детоксикації пацієнт зможе позбутися від проблем з центральною нервовою системою.

Як при наркоманії проводитися Детоксикація організму

Медикаментозна терапія

Використовуються ненаркотичні анальгетики, а також НПЗ (нестероїдні протизапальні засоби). Як доповнення застосовуються антидепресанти, антиаритмічні та гіпотензивні препарати, снодійне. Вони допомагають відновити функціонування організму хворого.

При важких формах наркоманії призначається плазмоферез глибока чистка крові. Ще один сучасний метод полегшення стану наркомана при ламанні ксенонотерапия. В організм вводиться ксенон, який виступає як знеболювальний, полегшує роботу серця, стабілізує тиск, доброчинно впливає на сон.

Детоксикація при наркоманії проводиться різними препаратами. Наприклад, вживання опіоїдних засобів вимагає проведення УБОД. В організм вводиться велика доза медикаментів. Наркоман при цьому занурюється в сон. Завдяки йому він не відчуває больових відчуттів до 6-8 годин. Після пробудження пацієнт відчуває себе добре, через те, що не відчував ломку.

Психотерапія

Допомога кваліфікованих психологів і психотерапевтів необхідна кожній людині, яка хоч раз пробувала наркотик. Токсичні речовини викликають не тільки сильну фізичну, але і психічну залежність. Лікар допоможе зробити психіку колишнього наркомана більш стійкою до спокуси вживання наркотику.
Застосовуються різні методи для адаптації хворого до соціуму:
групова терапія; індивідуальне відвідування психолога; арт-терапія, лікування музикою та ін.

Спеціальна дієта

Харчування людини, яка проходить детоксикацію, має бути правильним, насиченим вітамінами та амінокислотами. Для швидкого відновлення організму в раціон вводяться продукти з підвищеним вмістом вуглеводів. Виключається жирна, солона, солодка їжа. Рекомендовано прісне дієтичне харчування.

Необхідно пиття – близько 2 літрів для дорослої людини. Воно допомагає позбавити від токсинів природним шляхом через піт і сечу.

Спорт і трудотерапія

Популярним методом природної детоксикації є фізичне навантаження. За допомогою спорту і трудотерапії людина відволікається від ломки. Разом з цим прискорюються обмінні процеси, які допомагають швидше вивести токсини.
Подальші дії після детоксикації

Після проведення детоксикації хворий проходить реабілітаційний курс. Він включає повне відновлення фізичного здоров’я і психічного стану.

Фізичне навантаження допомагає відновити виснажений і знеможений організм. Заняття спортом зміцнюють м’язовий корсет і виводять залишкові токсини.

Психологічна підтримка фахівців з “Тверезість” направить колишнього наркомана на правильний шлях. Лікар допоможе розібратися з проблемами, складе план дій на найближче майбутнє, розповість, як жити далі.

Реабілітація наркозалежних повинна супроводжуватися підтримкою близьких людей. Колишні наркомани шукають розуміння родичів і друзів. Наркозалежні не можуть поводитися в соціумі як раніше. Це може викликати рецидив приймання наркотиків. Саме спілкування з близькими надає значну допомогу по відновленню колишнього життя наркозалежного в період реабілітації.

Детоксикація від наркотиків

Плюси лікування в “Тверезість”

На офіційному сайті клініки представлена детальна інформація про послуги, особливості лікувальних програм і контактах. Для того щоб записатися на консультацію слід якомога швидше зв’язатися з представником центру через телефон або онлайн.

За кілька років успішної роботи центр вилікував велику кількість залежних пацієнтів, гарантуючи анонімність лікування і нормальне здорове життя без шкідливих та згубних звичок. Гарантією продуктивної роботи та результату є індивідуальний підхід до кожного і високий рівень професіоналізму фахівців. Комплексність підходу дозволяє відновити соціальну, психологічну, фізичну та особистісну сфери життя.

У центрі “Тверезість” надають підтримку рідним та близьким пацієнта, допомагаючи їм у розв’язання різних питань, що стосуються подальшого життя пацієнта після курсу лікування та реабілітації. Після закінчення лікування фахівці клініки надають допомогу пацієнтам в плані соціалізації та адаптації до соціуму.