Тверезість вибір сильних

Кодування від наркотиків

Drug coding

В лікуванні наркоманії одним з ключових моментів є усунення тяги людини до вживання наркотичних речовин. У свій час відомий лікар-нарколог Олександр Довженко розробив метод психотерапевтичного усунення схильності до алкоголю – його стали називати кодуванням.

Чому зростає кількість наркоманів

Щодня у світі від наркоманії помирають 329 осіб. У рік кількість жертв становить 120 тисяч. Виліковуються тільки 2 відсотки залежних. У цій жахливій світовій статистиці Україна проходить окремим рядком. Кількість наркоманів в країні збільшується на 5-10% щорічно. За деякими даними, з 46 мільйонів жителів майже півтора мільйона вживають наркотики. І переважна більшість пристрастилися до отрути ще в шкільному віці просто з цікавості або, як кажуть, за компанію. Легкість, з якою можна дістати зілля, здивувала навіть президента країни.

Кодування – порятунок від наркотичної залежності

Лікування наркоманії це позбавлення від залежності, очищення і відновлення організму. Але потрібно розуміти, що подібні залежності завжди будуть представляти потенційну загрозу, в тому сенсі, що організм вже неодноразово отруєний отрутою, ніколи не зможе повністю повернутися на рівень незнання. Не має значення, що саме приймав хворий до реабілітації та з чого роблять наркотики, які привели його до залежності. Головне — повністю змінити ставлення до наркотиків взагалі.

Процедура кодування: як проводять

Навіть повний курс лікування від згубної пристрасті до наркотиків не може гарантувати, що тяга до їх вживання повністю пропаде.

Бажання ще раз отримати приємні емоції і відчуття може зберігатися досить тривалий час. Воно може з’являтися раптово, але з певною періодичністю, а в особливо складних життєвих ситуаціях тяга до наркотиків може стати просто нездоланною. Страх перед повторним виникненням залежності у хворого відходить на другий план. Його місце займає почуття самозбереження, бажання сховатися в ілюзорній дійсності.

Уникнути повторного звикання людини до будь-яких наркотичних речовин можна лише винятком можливості отримання ним задоволення, приємних емоцій, навіть ейфорії від їх вживання. Це і забезпечують накроблокатори Налтрексон і Антаксон, використовувані в нашому центрі “Тверезість“. Суть їх дії полягає в блокуванні дії наркотиків на рецептори людини, чим і виключається отримання приємних відчуттів хворим.

На сьогодні кодування від наркотиків є найбільш ефективним і абсолютно безпечним способом закріпити вже отримані результати лікування від наркозалежності. Установка наркоблокатора здійснюється по завершенню всього курсу лікування.

Лікування та кодування від наркотиків

Гіпноз і наркозалежність

Лікування від наркотиків гіпнозом мрія про те, щоб хтось могутній проник в мозок і у свідомість і чарівним науковим чином навів там порядок.

У звичному уявленні, коли доктор водить чарівною паличкою перед обличчям пацієнта, присипляє його і навік “”зашепче” наркоманію – ні, не застосовуємо. У деяких методиках ми використовуємо трансовий стан, але це зовсім інше, людина завжди залишається у свідомості, контролює себе і ситуацію, просто має можливість заглядати всередину себе під різними кутами. Ніяких чарівних пасів!

Кодування від наркотиків: актуальні методи

На даний момент кодування від наркозалежності можна провести декількома методами. Розглянемо їх докладніше:

Медикаментозне кодування від наркоманії

Це використання лікарських препаратів для придушення психологічної тяги до психоактивних речовин. Медикаменти підбираються індивідуально для кожного конкретного випадку. Враховується абсолютно все від переносимості дієвих речовин організмом хворого до форми випуску (таблетки, розчини для ін’єкцій тощо). Термін такої терапії встановлює лікар. Тривалість може бути від 1 місяця до року.

Психотерапевтичне кодування від наркоманії

Цей вид кодування від наркоманії базується на звичайному навіюванні. Такий спосіб простіше переноситься і не має негативного впливу на організм, проте ефективність може змінюватись.

Фізіотерапевтичне кодування від наркоманії

Зазначений метод заснований на апаратному впливі на центральну нервову систему наркозалежного. Можуть використовуватися лазерне випромінювання, електричні імпульси, магнітне поле, температурний вплив та інше. Застосовують навіть такі радикальні методи кодування, як електрошок і електросудомна терапія. Більш щадними вважаються процедури лазерне очищення організму та активації.

Контакти

Шанс на порятунок від цієї страшної біди – наркотичної залежності повинен бути у кожного хворого.

Тому наша клініка “Тверезість” пропонує доступні ціни на кодування та інші види лікування наркотичної залежності.

Якщо у хворого є бажання розлучитися зі згубною наркозалежністю — у нас завжди є можливість допомогти.

Телефонуйте по указаному на сайті номеру телефона цілодобово, без вихідних.

+38 (098) 003-98-84+38