Тверезість вибір сильних

Кодування від алкоголю

coding for alcohol

Кодування це загальна назва заходів по перепрограмуванню організму. При успішному кодуванні хворий на алкоголізм починає сприймати спиртні напої виключно як отруту. В залежності від методу кодування це може відбуватися на психологічному або фізіологічному рівні.

Вдатися до будь-яких методів кодування лікар може тільки за письмовою згодою пацієнта.

Кодування від алкоголю суть методів, ціни та відгуки

Перед кодуванням хворому необхідно утримуватися від алкоголю 15-20 днів. Найпростіше цього домогтися в ході комплексного лікування в стаціонарі, через те, що навіть при усвідомленому рішенні вилікуватися алкоголік не може.

Далі з його згоди проводиться одна або декілька процедур (залежно від рекомендованого наркологом методу), які дадуть хворому установку утримуватися від алкоголю протягом певного терміну, зазвичай 1-3 роки.

Після кодування необхідні реабілітаційні заходи для зміцнення психіки хворого, через те, що неможливість приймати алкоголь може зробити його нервовим, запальним, агресивним.

Щоб не було зривів, потрібне дотримання запропонованих наркологом правил поведінки. У деяких випадках після кодування призначається так звана провокація приймання хворим невеликої дози алкоголю під наглядом лікаря. Негативна реакція організму закріплює установку на повну відмову від спиртного.

Найбільш відповідний конкретному пацієнту метод кодування може визначити тільки лікар-нарколог.

Як кодують від алкоголізму

В основі методики формування відрази до спиртних напоїв. Кодування сприяє виробленню умовного рефлексу (сильна блювота) на прийом алкоголю.

Види кодування від алкоголю

  • Застосовуються різні способи кодування

Гіпнотичний вплив. Залежно від застосовуваної техніки навіює страх перед спиртним або дається установка на тверезість. Гіпноз ефективний на початковій стадії алкоголізму поки не сталися серйозні зміни в психіці, і не розвинулася енцефалопатія.

  • Введення несумісних з алкоголем лікарських препаратів. Алкоблокатори вводяться внутрішньовенно або підшиваються підшкірно. Метод застосовується на будь-якій стадії, при хронічному алкоголізмі. Вживлення препарату дозволяє добитися хорошого результату, пацієнти усвідомлюють, що при прийманні алкоголю виникнуть проблеми. Але після завершення лікування часто зриваються.
  • Подвійне блокуваннят. Для придушення потягу до алкогольних напоїв вводиться препарат, який буде діяти кілька тижнів. Щоб запобігти зриву на пізньому терміні, свідомість хворого програмується на відмову від спиртного за допомогою навіювання.
  • Фізіотерапевтичні процедури (голкорефлексотерапія, лазерне кодування).

При впливі на біологічно активні точки відновлюються зруйновані алкогольною отрутою органи, стирається інформація про постійне бажання випити. Такий вид кодування від алкозалежності усуває тільки психічну залежність. Методика застосовується в комплексній терапії.

Наслідки кодування від алкоголю

Патологічна залежність від алкоголю призводить до того, що хворий перестає відокремлювати себе від нього і боїться кодування як імовірності втрати частини своєї особистості. Насправді він вже в значній частині її втратив, підмінивши залежністю. Не розуміючи цього, алкоголіки придумують і підтримують міфи, що дозволяють уникнути кодування від алкоголізму. В результаті поширена думка, що кодування шкодить печінці, потенції, головному мозку. Часто висловлюється страх перед гіпнозом і небажання впускати кого-небудь у свою голову. Також згадується шкода лікарських препаратів, що використовуються для кодування. Все це лише плід хворої уяви. Єдиний чесний, але вагомий аргумент проти кодування я не хочу. Якщо алкоголік не готовий до жорстких заходів з подолання залежності, його не слід змушувати.

Де закодуватися від алкоголізму

Кодування від алкоголізму це робота з психікою хворого, вона вимагає ретельності у виборі засобів і обережності в їх застосуванні. Тому не слід звертатися в першу-ліпшу клініку, де пропонують швидке лікування від алкого за заниженими цінами. Це може обернутися тяжкими наслідками для пацієнта. Вибирайте солідні медичні центри, ціни на кодування від алкоголю сьогодні досить доступні.

Ціна на кодування від алкоголю

Учасники програми реабілітації повинні розуміти, що в неї можуть бути включені певні базові послуги.

Наприклад, в реабілітаційному центрі Тверезість в умовах стаціонару можна отримати:

  • приймання та оцінку стану організму у провідних лікарів;
  • цілодобове спостереження і кваліфіковане консультування у кращих психологів і наркологів.

Амбулаторні пацієнти з “Тверезість” живуть поза клінікою під час лікування і можуть розраховувати на доступ до групової та індивідуальної терапії, сімейного консультування або комбінації цих варіантів.