Тверезість вибір сильних

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Алкозалежність

Проблема алкоголізму в Чернівцях, алкоголізм на вулицях міста.

Зверніть увагу, місто в людях які вже не можуть покинути вживання міцних напоїв. На вулицях величезна кількість розгулюють п’яних людей. У Чернівцях більше половини населення просто спиваються. З чим це пов’язано? Причини у кожного з них свої. Але розгадка захована в глибині душі, в яку може заглянути тільки наш нарколог.

Люди п’ють від неробства, втрати роботи, невдачі в житті. Доступність алкоголю, дозволяє почати пробувати і спиватися молодому поколінню. Підлітки від 14 років, вже знають смак пива, вина і горілки. Неякісні напої, приносять горе практично в кожен будинок. Держава не може вирішити проблему відразу і осягнути неосяжне своїми руками.

40% сімей розходяться через алкогольної залежності. А 30% молоді вже хронічні алкоголіки. Статистика не втішна і прорив її очевидний. Багато батьків не можуть подіяти на підлітків. Вони їх не чують. На боротьбу із залежністю приходить наша клініка “Тверезість”. У нас працюють тільки справжні професіонали з великим стажем роботи. Мета клініки, це врятувати якомога більше людей від алкогольної напасті.

Хвороба і стадії алкоголізму

 • Алкогольна жирова хвороба печінки. Переростає в алкогольний гепатит, далі призводить до цирозу печінки.
 • Поразка нервової системи.
 • Страждає шлунок і стравохід.
 • Втрачається ритм серця. Підвищується або знижується тиск.
 • Біла гарячка.

Перша стадія

Найсильніший психічний вплив. Обумовлене зниження контролю. Виявлене порушення пам’яті. На першій стадії проявляється бажання вжити алкоголь. Падає контроль випитого. На даній стадії проявляється дратівливість, агресивність і часткова втрата пам’яті. Людина не може згадати деякі моменти з учорашнього дня. У алкоголіків з’являється виправдання з приводу випитих напоїв. Виділяється причина і обмовляється в слух.

Друга стадія

Збільшуються всі симптоми. Виявляється синдром абстиненції. Рідкісні запої. У другій стадії починається потяг до алкоголю. Чи не контролюється кількість випивки. Двох денні запої з проміжками. Прояв білої гарячки, галюцинації. Фізична залежність.

Третя стадія

Важкі і складні форми абстиненції. Найсильніші і тривалі запої. Знижується стійкість до дозі. Розвивається сильне запойное стан з тривалістю до двох місяців і більше. Алкогольна повна деградація особистості. Неадекватна поведінка. Як переконати залежного на лікування Умовляння родичів, близьких, друзів не допоможуть. Битися об непробивну стіну даремне заняття.

Довірте нашим лікарям з клініки “Тверезість” переконати ваших рідних. Саме наші лікарі за кілька хвилин спілкування зможуть вийти на довірчий рівень розмови з нотками психологічного впливу. У нас свої методи і підходи. Скажемо відразу, без допомоги лікарів вам не обійтися. Погодьтеся, якщо людина вже п’є алкоголь роками і великими дозами, то ваші вмовляння і способи спілкування не дали результату. Значить потрібно покластися на нас. Крім усього, ви нічого не втратите. Навпаки, лише збережете свої сили і дорогоцінний час. Подумайте і звертайтеся.

Ефективне лікування від алкоголізму в НРЦ Тверезість – вибір сильних

Тільки в клініці “Тверезість” якісно і ефективно можна вилікувати алкогольну залежність. Наші професійні лікарі, вже давно отримали позитивні результати. Інтенсивна терапія, точний і методичний підхід до кожного пацієнта, дозволяє домогтися того, що залежні самі кидають вживати міцні напої.

Лікування алкозалежності у Чернівцях

Ми не застосовуємо старих способів, які давали затишшя залежності. На сьогоднішній день, лікарі розробили унікальне комплексне лікування, яке містить:

 • Самостійний вибір щодо прийняття рішення для лікування.
 • Робота психотерапевтів.
 • Висновок із запою. У запущених формах застосовуються лікарські препарати.
 • Кодування за новою технологією.Застосовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Робота над своїми принципами.
 • Розстановка пріоритетів.
 • Спілкування в групах з колишніми залежними. Такі методи, дозволяють хворим пізнати і відчути чужий біль.
 • Налагодження сімейних відносин.
 • Знайти рівень рівноваги в духовній і фізичній сфері.
 • Реабілітація.
 • Підтримка після виписка. Психологічний і моральний устої. Радимо не зволікати, а терміново звертатися до нас. Після одного дзвінка, наші лікарі вже через 20 хвилин почнуть надавати кваліфіковану допомогу. Головне, під час зупинитися і прийняти правильне рішення. Якщо потрібно, то ми проведемо анонімне лікування і повернемо вам втрачене здоров’я.