Тверезість вибір сильних

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Алкоголізм – психосоціальне захворювання, нерідко що переходить в хронічну фазу. Систематичне пияцтво – різновид токсикоманії. Алкогольна залежність поєднує психологічний і фізичний аспекти. Хворобу можна вилікувати: 7% хворих кидають пити під впливом медикаментів, 15% – відживають свій вік звичку після введення імплантатів, 70-80% відмовляється від алкоголю за допомогою кодування за методом Довженка. Важливо бажання пацієнта збавиться от залежності.

Де лікувати: вдома або в спеціальному закладі.

Лікування від алкоголізму на дому можливо при настанні першій стадії недуги – друга і третя вимагають госпіталізації пацієнта у наркологічний стаціонар. Початкова стадія практично непомітна – алкоголик поступово збільшує дозу і частоту вживання спиртного, пожвавлюється при згадці про привід випити, людину переслідують короткочасні провали в пам ‘яті. Середня і заключна фази алкоголізму характеризуються зміною особистості, запоями, формуванням психологічної потреби, порушенням роботи внутрішніх органів. Умовити хронічного алкоголіка лікуватися складно. Статистика Невблаганна – ймовірність домашнього вилікування вселяє оптимізм тільки на першій стадії: від смертельної звички збавились 70% хворих. На 2-му і 3-му етапах залежності – 30 і 0,009% відповідно. Лікування, рятує від алкоголізму, в приватних центрах проводять анонімно за згодою хворого. Примусові заходи приймають до агресивних і неосудним людей. Детоксикація та корекція стану пацієнта В сучасних клініках лікування проходить комплексно і поетапно. Детоксикація ефективно усуває наслідки похмільного синдрому, виводить з клітин токсини, нормалізує роботу систем організму. Очищення на 2-3 стадіях алкоголізму супроводжується тимчасовим погіршенням стану хворого, аж до критичного, тому проводити лікування самостійно небезпечно. В домашніх умовах вживають наступне: Двічі, з перервою на 1,5 години, дають алкозавісім абсорбенти – “Ентеросгель”, “Полисорб”. Поять чаєм з вітаміном в. якщо тиск не нижче 90 на 60, то приймають “Анаприлин” для зміцнення серцевої діяльності. Пропонують заспокійливе (валеріанові краплі, “Барбовал”), аскорбінку. Професійна корекція стану алкоголіка, виведення із запою, дезінтоксикаційні заходи можливі в умовах клініки або амбулаторно. Наркологічна бригада виїжджає і на будинок до потерпілого.

Кодування від алкоголізму видів кодування кілька – медикаментозна, психологічна, умовно – рефлекторна (використання струмів, штучна гіпертермія), лазерна (вплив на ділянки мозку пучками променів). Ефективність способів визначається бажанням алкоголіка лікуватися – це найголовніше. Методика підбирається індивідуально: деякі що схильні до алкоголізму прив ‘язані до спиртного психологічно, інші – фізично (етанол інтегрується в біохімію організму). Щоб перехід до нової здорового життя відбувся коректно, важливо дотримати умови: Враховувати протипоказання. Психічні розлади, травми голови, цукровий діабет, вагітність і стареча деменція виключають лікування за допомогою кодування тексту. Також не можна цього робити при важких хворобах нирок, серця і печінки. Ніякого спирту. Не менше 14 днів перед початком лікування алкоголик не повинен пити. Абстинентний синдром, стан сп ‘яніння при наборі символів неприпустимі. Відносне здоров ‘я. Проводяться лабораторні дослідження – у пацієнта з алкоголізмом формула крові і аналіз сечі повинні бути в межах норми. Лихоманка, викликана будь-яким недугою, автоматично скасовує процедуру.

Повна відмова від вживання

Підшивка від алкоголізму починається процес з бесіди і письмової згоди хворого на лікування способом вшивання препарату під шкіру. Нерідко метод комбінують з психологічним навіюванням. Підшивка проходить поетапно:

1)Беруться аналізи, виключаються протипоказання. Визначається місце вшивання (лопатку, сідниця, передпліччя).

2) Вводиться анестетик.

3)Розрізається шкіра.

4)Імплантується препарат. Термін дії – до 5 років. Існує антидот, нівелює результати лікування. Вживати алкоголь під час знаходження в тілі ліки небезпечно: спостерігаються гіпертермія, сліпота, блювота, мигрень, набряки, сплутаність свідомості. Для демонстрації алкоголікові негативного ефекту поєднання спиртного і препарату, що блокує робиться проба (тільки в стаціонарі). Протипоказання до процедури ті ж, що при наборі символів алкоголізму, але є доповнення – туберкульоз, астма, рак, виразка, схильність до алергії.

Наслідки алкоголізму

Алкоголь – отрута, проникаючий у клітки, який знищує їх. Регулярне вживання спиртного негативно впливає на всі органи, але більш за все дістається ШКТ – першому котрий потрапляє під удар. Алкоголізм викликає шлункові кровотечі, хвороби підшлункової залози, цироз печінки. Для сердечно судинної системи відсутність лікування згубної залежності обертається ущільненнями судин, освітою тромбів, виникненням крововиливів, інфарктів. Внаслідок метаболічних перебудов серцева м ‘яз страждає від гіпоксії.