Тверезість вибір сильних

Про нас

Лікування наркоманіі та алкоголізму

Наша наркологічна клініка Тверезість – вибір сильних, має особливий підхід до кожної залежної людини. Ми лікуємо наркоманію, алкоголізм і ігрову залежність, в самих запущених формах.

Які лікарі працюють в клініці

В клініці Тверезість немає випадкових лікарів. Кожен фахівець є професіоналом у своїй медичній категорії і напрямку. Наші лікарі, пройшли жорсткий відбір. У них стійка психіка, особлива логіка і людське ставлення до пацієнтів. При створенні персоналу, були встановлені спеціальні перевірки, зібрані послужні списки та відгуки про кожного співробітника. Сьогодні для вас працюють люди з великим потенціалом необмежених можливостей.

Досвід кожного підібраного спеціаліста грає величезну роль в сполучному ланці при комплексному лікуванні будь-якої залежності. Лікарі різних категорій, працюють і виконують завдання які сьогодні намагається вирішити будь-яка держава. Лікування залежностей, в основному лягати на їх плечі. Крім іншого, скажемо лише одне, наші лікарі працюють не заради зарплати. Ці люди працюють з особистісного переконання і щирого бажання допомогти залежним людям пройти повноцінне лікування в нашій клініці “Тверезість Вибір Сильних”.

Що нами рухає

Нами рухає одна мета і прагнення допомогти направити хворих залежних людей в правильне русло життєвого потоку. Серед нас, працюють люди, які самі пройшли важкий шлях залежності від наркоманії до алкоголізму. Ви здивовані? Ми хочемо показати на живих прикладах, що наше лікування ефективне. Порожніх слів ми не кидаємо на вітер. Наша мета, наочно показати і довести те, що наші методики сучасні і з хорошими результатами.

Колишні пацієнти з багаторічним стажем вживання різних сильних наркотиків, вже давно живуть повноцінним життям. Нам пишуть багато відгуків і листів з побажаннями процвітання. Щире вам дякую! Скільки тепла і сильних емоцій було пережито в стінах нашої клініки.

Як ми розуміємо проблему залежності

В будь-якій сім’ї може трапиться горе, коли один з членів колись оступився і став залежним людиною. Нерозуміння в очах залежних палає різними фарбами. Наприклад, алкоголік не бачить нічого крім пляшки. Йому не цікаві ваші проблеми і бажання. У нього одна проблема, знайти алкоголь і випити. І так кожного дня. З наркоманами ще важче. Їх зрозуміти не досвідченій людині практично не можна. Ними рухає бажання отримати чергову дозу наркотику, а ваші сльози їх не чіпають.

Сімейні сварки і скандали не призводять ні до чого. Залежність відбирає у людей все те, що було так є цінним і дорогим. Найголовніше, потрібно зрозуміти себе і минулі помилки. Заглянути в душу залежній людині не просто, для цього і потрібні ми.

Ось в такі моменти і особливо вам важко. З нашої професійною допомогою, все це можна припинити. Навіщо прирікати себе на страшні муки, страждання і нескінченне існування заради порції алкогольного напою або пошуку дози при ламанні? Давайте разом з нами, ви зупинитеся і почнете жити на повні груди. Ви побачите те, чого раніше не помічали. Дозвольте подарувати вам нову вільне життя без залежності!

Наші унікальні методи працюють з нашою допомогою

Допомога вам і вашим близьким

Наша команда працює спільно. Ми приймаємо будь-яких пацієнтів з різною залежністю. Кожен з нас вносить особливу лепту в комплексному лікуванні пацієнтів. Чому унікальні методи? Та все просто. Саме наші лікарі розробили якусь тактику психологічного впливу на підсвідомому рівні для залежних людей. І це дає 100% результат.

Алкоголь більше не діє на організм і дике бажання випити просто зникає. Наркотики не впливають на залежних пацієнтів. Чому? Скажемо більше, після застосованих методів, колишні пацієнти і не згадають, що колись їх вони манили і несли в чорну прірву.

Присутність деяких лікарів не з категорії основних напрямків, допомагає вчасно прийти і надати медичну допомогу пацієнтам.Крім залежності, люди хворіють різними хворобами, які спровоковані алкоголем і наркотиками. Тому допомога їх безцінна.

Клініка Тверезість Вибір Сильних, працює в цілодобовому режимі, а лікарі працюють по змінному графіку. Для цих цілей ми підібрали особливу команду лікарів. Працювати тверезо і правильно повинен кожен наш лікар. Часом і доводитися затриматися якщо пацієнта тільки що доставили і йому загрожує небезпека для життя і здоров’я. Ми працюємо в будь-яких умовах і тільки для того, щоб ви і ваші діти не побачили те, через що пройшли наші колишні пацієнти. Дайте можливість допомогти вам і вашим близьким, інакше завтра може бути запізно. Адже життя коротке, а прожити його потрібно з гідністю.