Тверезість вибір сильних

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Лікування наркоманії

Види наркоманії в Івано-Франківську

Наркотики діляться на дві категорії: легкі і важкі, але знищення особистості через залежність у них одне. Розглянемо детально види наркоманії:

 1. Кокаїнова Природний наркотик, виробляється з листя дерева коки. Кокаїн викликає психічну залежність. Якщо ви тривалий час вживали даний наркотик, і різко кинули, то присутності депресії і зневіри будуть присутні постійно. Далі почнуться думки про суїцид. Без допомоги лікарів клініки “Тверезість” вам не обійтися.
 2. Опіумна Поширений і доступний вид наркоманії. Курильні суміші, морфін, входять до загального складу і вводять людини в якийсь транс. Але після, з’являється легка тяга до нової дозі. Кущисті опіумні наркотики дістати легко. Боротьба звичайно ж йде, але поширення рухається швидше.
 3. Героїнова Вважається найважчим наркотичною речовиною. Залежність проявляється з першої дози і повністю руйнує людину зсередини. Чистий героїн, продається рідко, в основному його змішують з психотропними речовинами схожими на пральний порошок. Серед залежних широко поширюється ВІЛ. Картина переходить межі дозволених речей. Один шприц, може пройти через кількох наркоманів по черзі.
 4. ЛСД Штучний синтетичний наркотик. Впливає на розумові здібності і фізичні дані людей. Він дає галюцинації, буквально на рівному місці. Зовсім поводяться дивно. Хворі бачать картини, яких немає насправді. Це дуже страшно і небезпечно знаходиться поруч в такі моменти з залежним людиною.
 5. Токсикоманія Відбувається шляхом вдихання лаків, клею, фарб. Шкода, що все це легко потрапляє в руки підліткам. Дістати такі наркотики не складає особливих труднощів. Прибуття в ейфорії, змушує продовжувати нюхати всяку гидоту, аби зловити “кайф”. Правда стан тривати не довго, далі наступають страшні головні болі, звужуються кровоносні судини і проявляються ознаки хімічної залежності. Підлітки стають некерованими. Наркотична залежність погляд зсередини Складно зрозуміти наркомана, але тільки не нашим лікарям. За допомогою професійного підходу і людського ставлення, нам вдається змінити моральну сторону залежних людей. Вони самі кидають вживання наркотиків. Ось це дуже важливо. Пробудити внутрішній голос, вибудувати пріоритети і допомогти подолати залежність на будь-якій стадії розвитку. Хто з вас загляне в душу наркоману. Більшість людей відвертається і проходить повз. Але якщо кожен з нас зробить реальну допомогу, наприклад, викличе лікаря, подзвонить в клініку, то людина буде врятований. А пройти повз, найпростіше. А тепер уявіть на хвилину, то що якщо ваші діти підростуть, а люди будуть проходити повз бачачи як помирає ваше чадо. Правда вражає? Так чому ж ви пройшли і не вжили заходів? Як лікувати наркозалежного і з чого почати До кожного хворій людині потрібен індивідуальний підхід. Наші лікарі справжні профі в цій справі. Правильно подати інформацію, розповісти про важких наслідки від наркоманії, все це ми вміємо. Спочатку перш ніж засновувати на конкретиці, загальний стан пацієнта. Якщо видно передозування, то проведе очистку організму. А далі за розробленими дивним і перевіреним методам почнемо інтенсивно застосовувати комплексне лікування. Процеси діляться на етапи:
Наркозалежність
 • Наявність супутніх захворювань. Це потрібно виявити негайно, щоб знати що можна зробити при гострого болю або зняття ломки.
 • Медикаментозне лікування вибирає і визначає тільки лікар.
 • Терапевтичний процес з повної згоди пацієнта на лікування. Ми нікого не примушуємо. При таких явищах, пацієнти ще більше не дозволяють до себе достукатися. Наше завдання, їх розташувати і розкрити внутрішній світ з його проблемами. Лікування наркоманії в Клініці Тверезість вибір сильних Терапія лікування залежить від багатьох факторів. Враховується стаж наркоманії, назва наркотичних препаратів які вживав пацієнт і багато іншого. Але головне те, що наша терапія переглядає і надає групове та індивідуальне лікування.
 1. Детоксикація при передозуванні.
 2. Зняття ломки без болю.
 3. Запобігання розвитку залежності.
 4. Суворі методи лікування на довірчому рівні.
 5. Реабілітація та супроводу з психологічним підходом.
 6. Виявлення справжніх причин наркоманії у пацієнтів.
 7. Здоровий спосіб життя.
 8. Моральна підтримка в налагодженні сімейних відносин, повернення роботи і спілкування з суспільством. Повне позбавлення від наркотичної залежності Позбутися від згубної залежності можна в клініці “Тверезість”. Наші лікарі розробили дивовижні комплексні і групові заняття, які вже повернули багатьох пацієнтів до нового життя. Завдяки методикам, професіонали змогли досягти позитивних результатів. Скільки ви або ваші близькі будуть мучитися, страждати і корчиться від ломки? Досить, один дзвінок до нас і все зміниться. Ви не будіть потребуватиме постійних пошуках дози, здійснювати погані вчинки і виглядати набагато старшою за свої роки. Попросіть знайомих зателефонувати або повідомити нам і повірте, наші лікарі не залишать без уваги жодного залежної людини. Здорове життя правильний вибір Вести здоровий спосіб життя, це значить правильно харчуватися, займатися фізичною та розумовою працею. Від психологічного і фізичного здоров’я залежить спосіб життя будь-якої людини. Пройдіть курс реабілітації по відновленню психологічної рівноваги в клініці “Тверезість”. Наші лікарі допоможуть налагодити не тільки сімейні відносини, але і позбавити від згубних звичок. Приходьте на курси по реабілітаційним програмам цілими сім’ями. Через пару тижнів, у вас з’явитися тяга до життя з неймовірною силою. Моральна підтримка означає багато чого. Є думка, що вести здоровий спосіб життя легко. Ні не легко. Щоб не оступитися, потрібно постійно себе контролювати. У їжі, вчинках, розмовах, діях і при цьому обходити гострі кути і спокуси. Наші психотерапевти, проведуть з вами індивідуальні або групові заняття як зберегти здоровий спосіб життя і не піддатися на провокації зовнішнього світу.